Torba dolusu bilgi..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Torba dolusu bilgi..

Torbayı Sizin İçin Dolduruyoruz

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Oğlu için böbreğini satan baba

2 posters
YazarMesaj
katilema

katilema

Oğlu için böbreğini satan baba Empty
MesajKonu: Oğlu için böbreğini satan baba   Oğlu için böbreğini satan baba EmptyPerş. Ekim 02, 2008 11:22 pm

Yalova'da bir vatandaş oğlunun 400 YTL'lık okul masrafı için Böbreğini satılığa çıkardı.
Yalova'nın İsmetpaşa Mahallesi'nde kapıcı dairesinde yaşam savaşı veren Vertigo hastası Yüksel Bayar (40) oğlunun 400 YTL'lik okul masraflarını karşılayamayınca çareyi böbreğini satılığa çıkartmakta buldu. Oğlu Oğuzhan Bayar (15) ise kendilerine hayırseverlerin yardım edilmesini istedi.
Yalova'da yaklaşık 5 yıl önce yakalandığı Vertigo hastalığı nedeniyle çalışamayan ancak ailesinin geçimini sağlamak için için gündelik olarak inşat işlerinde çalışarak hayat mücadelesi veren 40 yaşındaki Yüksel Bayar oğlu Oğuzhan Bayar'ın liseye yazılma zamanı geldiğinde iyiden iyiye çaresiz kaldı. Çalışamadığı için okul parası ve masraflarını karşılaya bilmek için para bulamayan Yüksel Bayar çareyi oğlunun okul masrafını çıkartabilmek için 2 böbreğinden birisini satılığa çıkartmakta buldu. Zaten Vertigo başta olmak üzere çeşitli rahatsızlıkların pençesinde boğuşan ve aldığı yeşil kartla tedavi gören Bayar böbreğinin satılması halinde hayatını da tehlikeye sokacağını bile bile bu kararı almak zorunda kaldı. Gözyaşlarına zor hakim olan dertli baba, "Yeter ki oğlum okusun. Okun okuması için böbreğimi satışa çıkardım. Tek dileğim onun benim çektiğim sıkıntıları,yaşadığım dertleri yaşamasın" dedi.
Babasının kendisinin okul masraflarını karşılayabilmek adına böbreğini satılığa çıkartmasından dolayı çok üzgün olan 15 yaşındaki Oğuzhan Bayar ise, "Benim okumam için babam böbreğini satmak zorunda ne olur bize yardım eli uzatın" diyerek gözyaşlarını tutamadı.

gerçekten üzücü bir olay ins böbrek satışına gerek kalmadan yardım bulurlar Sad Shocked Crying or Very sad
ForumTorba
Admin
ForumTorba

Oğlu için böbreğini satan baba Empty
MesajKonu: Geri: Oğlu için böbreğini satan baba   Oğlu için böbreğini satan baba EmptyCuma Ekim 03, 2008 9:46 am

study HERŞEY OKUMAK İÇİN study
http://forumking.bossforum.biz

Oğlu için böbreğini satan baba
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-